16 csodás sztárhölgy, aki megmutatta magát smink nélkül: hogy tetszenek?

Sharon Stone, Marilyn Monroe, Catherine Zeta-Jones, Penelope Cruz, és még sokan mások.

Szeretjük, amikor a világsztárok megmutatják hétköznapi kinézetüket. Újra és újra rájövünk ebből, hogy ők is csak ugyanolyan emberek, mint mi: tökéletlenül is gyönyörűek.

Megmutatunk 16 sztárhölgyet sminkkel és anélkül.

Salma Hayek és Penelope Cruz:

Kevin Winter/Getty Images

Salma Hayek Pinault (@salmahayek) által megosztott bejegyzés,

Christina Aguilera:

Steve Granitz/WireImage (Getty Images)

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

Adele:

Getty Images

Adele (@adele) által megosztott bejegyzés,

Shakira:

Getty Images

Shakira (@shakira) által megosztott bejegyzés,

Milla Jovovich:

Pascal Le Segretain/Getty Images

Milla Jovovich (@millajovovich) által megosztott bejegyzés,

Gwen Stefani:

Rich Fury/Getty Images

Gwen Stefani (@gwenstefani) által megosztott bejegyzés,

Sharon Stone:

John Lamparski/Getty Images

Sharon Stone (@sharonstone) által megosztott bejegyzés,

Catherine Zeta-Jones:

Desiree Navarro/WireImage

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) által megosztott bejegyzés,

Katie Holmes:

Astrid Stawiarz/Getty Images

Katie Holmes (@katieholmes212) által megosztott bejegyzés,

Eva Longoria:

Steve Granitz/WireImage

Eva Longoria Baston (@evalongoria) által megosztott bejegyzés,

Alicia Silverstone:

Jon Kopaloff/WireImage

Alicia Silverstone (@aliciasilverstone) által megosztott bejegyzés,

Naomi Watts:

Ilya S. Savenok/Getty Images

Naomi Watts (@naomiwatts) által megosztott bejegyzés,

Diane Kruger:

Jun Sato/WireImage

Diane Kruger (@dianekruger) által megosztott bejegyzés,

Tyra Banks:

Matthew Eisman/Getty Images

Tyra Banks (@tyrabanks) által megosztott bejegyzés,

Marilyn Monroe:

Baron/Getty Images

Penélope Cruz (@penelopecruzoficial) által megosztott bejegyzés,

Forrás: Bright Side