3-1-re vertük a letteket a vb-selejtezőn

A lettek gyengén játszottak, így nem fenyegette semmi a magyarok győzelmét.

A világbajnoki selejtező B csoport, 7. fordulójában a magyar csapat 3-1-re győzte le a letteket.

Mivel az idei 3 meccsen a magyarok nem lőttek gólt, volt miért izgulni. Mindössze 5 perc kellett a vezetéshez, ekkor a lett tizenhatos bal sarkánál kaptunk szabadrúgást, Varga felívelte, Kádár pedig szépen csúsztatta be. A második gólt Szalai rúgta be a 26. percben, Dzsudzsák ívelte neki a labdát, ezzel 2-0-ra növelte a magyar csapat az előnyét.

A 39. percben Korhut hibázott, nem sikerült a hazaadás, és a lettek éltek is ezzel a lehetőséggel, gint Freimanis gólt lőtt, és ezzel a lettel feljöttek 2-1-re.

A 68. percben a lettek lőttek még egyet, de szerencsére saját maguknak, Dzsudzsák szabadrúgását Solovkjovs fejelte el, csak épp a saját kapujába. Ezután többször is veszélyeztettük a lettek kapuját, de a vége maradt a jól megérdemelt 3-1. Vasárnap jöhetnek a portugálok.

Forrás: Index